Praca – NOWE oferty

lui

Firma Krystian PPH producent maszyn i oświetlenia LED poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator wycinarki laserowej i prasy krawędziowej

Zakres obowiązków:

– obróbka elementów zgodnie z dokumentacją techniczną na prasie krawędziowej i wycinarce
laserowej
– kontrola wymiarowa wykonanych elementów
– praca w systemie dwuzmianowym
– przygotowanie i organizacja stanowiska pracy z zachowaniem standardów i bezpiecznego
wykonywania poleconych zadań

Wymagania:

– doświadczenie zawodowe (min. 1 rok na podobnym stanowisku)
– umiejętność czytania rysunków technicznych oraz korzystania z narzędzi pomiarowych
– znajomość technologii obróbki cięcia laserem i gięcia na prasie krawędziowej
– samodzielna obsługa maszyny
– komunikatywność, dyspozycyjność, solidność i dokładność
– umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

– zatrudnienie na pełny etat
– możliwość dokształcania się i szkoleń
– pracę w miłej atmosferze

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny ) prosimy przesłać na adres info@krystian.us do dnia 20.10.2017 r.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych”

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.